|
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ40040 |
| Moq: | 1000 pcs |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Teslim Zamanı: | 8-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, D/A, T/T |
| Renk | Uygulamalar |
|---|---|
| Sarı Film | Genel amaçlı ürünler için uygundur (örn. kablo ürünleri) |
| Siyah Film | Üst düzey veya ışık emici uygulamalar için tercih edilir (örn. arabalar, cep telefonları, LED ekranlar) |
| Beyaz Film | Yansıma gerektiren ürünler için ideal olan ek beyaz kaplama katmanı içerir (örn. aydınlatma armatürleri, tıbbi cihazlar) |
| Kart Tipi | Kalınlık Seçenekleri |
|---|---|
| Hassas FPC Tek Panel | 18µm (0.5oz) veya 35µm (1oz) |
| Hassas FPC Çift Katmanlı Kart | 12µm (0.33oz), 18µm (0.5oz) veya 35µm (1oz) |
| Sıradan FPC Tek Panel | 18µm/25µm/35µm (1oz)/50µm |
| Sıradan FPC Çift Katmanlı Kart | 18-25µm, 25-25µm, 35-35µm veya 35-70µm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ40040 |
| Moq: | 1000 pcs |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Güçlü kağıt kasalarla dolu |
| Ödeme Şartları: | L/C, D/A, T/T |
| Renk | Uygulamalar |
|---|---|
| Sarı Film | Genel amaçlı ürünler için uygundur (örn. kablo ürünleri) |
| Siyah Film | Üst düzey veya ışık emici uygulamalar için tercih edilir (örn. arabalar, cep telefonları, LED ekranlar) |
| Beyaz Film | Yansıma gerektiren ürünler için ideal olan ek beyaz kaplama katmanı içerir (örn. aydınlatma armatürleri, tıbbi cihazlar) |
| Kart Tipi | Kalınlık Seçenekleri |
|---|---|
| Hassas FPC Tek Panel | 18µm (0.5oz) veya 35µm (1oz) |
| Hassas FPC Çift Katmanlı Kart | 12µm (0.33oz), 18µm (0.5oz) veya 35µm (1oz) |
| Sıradan FPC Tek Panel | 18µm/25µm/35µm (1oz)/50µm |
| Sıradan FPC Çift Katmanlı Kart | 18-25µm, 25-25µm, 35-35µm veya 35-70µm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()