|
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ052 |
| Moq: | 1000 adet |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Teslim Zamanı: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
| Ürün Kategorisi | Çift Katmanlı FPC |
| Katman Sayısı | Çift Taraflı |
| Minimum Hat Genişliği/Aralığı | 0,1 mm (3 mil) |
| Kalınlık | 0,1 mm |
| Bakır Folyo Kalınlığı | 12um (0,33oz), 18um (0,5oz), 35um (1oz) |
| Lehimlenebilirlik | Mükemmel |
| Sertifikalar | UL E477885, IATF16949, GB/T13485 |
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ052 |
| Moq: | 1000 adet |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Güçlü Kağıt kutularla paketlenmiştir |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
| Ürün Kategorisi | Çift Katmanlı FPC |
| Katman Sayısı | Çift Taraflı |
| Minimum Hat Genişliği/Aralığı | 0,1 mm (3 mil) |
| Kalınlık | 0,1 mm |
| Bakır Folyo Kalınlığı | 12um (0,33oz), 18um (0,5oz), 35um (1oz) |
| Lehimlenebilirlik | Mükemmel |
| Sertifikalar | UL E477885, IATF16949, GB/T13485 |