|
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ047 |
| Moq: | 2400pcs |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Teslim Zamanı: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | Çift Katmanlı FPC |
| Min. Hat Genişliği | 0.1mm |
| Lehimlenebilirlik | Mükemmel |
| Kalınlık | 0.1mm |
| Diğer Hizmetler | Özelleştirilmiş Hizmetleri Destekler |
| Bakır Folyo Kalınlığı | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Lehim Maskesi Rengi | Sarı, Siyah, Beyaz |
| Rohs Uyumlu | Evet |
| Temel Malzemeler | 35/70 Bakır |
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ047 |
| Moq: | 2400pcs |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Packed with strong Paper cases |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | Çift Katmanlı FPC |
| Min. Hat Genişliği | 0.1mm |
| Lehimlenebilirlik | Mükemmel |
| Kalınlık | 0.1mm |
| Diğer Hizmetler | Özelleştirilmiş Hizmetleri Destekler |
| Bakır Folyo Kalınlığı | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Lehim Maskesi Rengi | Sarı, Siyah, Beyaz |
| Rohs Uyumlu | Evet |
| Temel Malzemeler | 35/70 Bakır |