|
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ30128 |
| Moq: | 500pcs |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Teslim Zamanı: | 8-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, D/A, T/T |
| Tahta Tipi | Kalınlık Seçenekleri |
|---|---|
| Kesinlik FPC Tek Panel | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Hızlı FPC Çift Katmanlı Taş | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Sıradan FPC tek panel | 18um, 25um, 35um, 50um. |
| Normal FPC Çift Katmanlı Karton | 18-25mm, 25-25mm, 35-35mm, 35-70mm |
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ30128 |
| Moq: | 500pcs |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Güçlü Kağıt kutularla paketlenmiştir |
| Ödeme Şartları: | L/C, D/A, T/T |
| Tahta Tipi | Kalınlık Seçenekleri |
|---|---|
| Kesinlik FPC Tek Panel | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Hızlı FPC Çift Katmanlı Taş | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Sıradan FPC tek panel | 18um, 25um, 35um, 50um. |
| Normal FPC Çift Katmanlı Karton | 18-25mm, 25-25mm, 35-35mm, 35-70mm |