|
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ00512 |
| Moq: | 500pcs |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Teslim Zamanı: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
Poliimid taban malzemeli esnek baskılı devre kartlarının (FPC) profesyonel üreticisi, çeşitli endüstriyel uygulamalar için kavisli plaka tasarımlarında uzmanlaşmıştır.
Model: HQ00512
Adı: Kavisli Plaka
Özellikler: Çift katmanlı kart, çift taraflı film kaplamalı, beyaz taban kartı, siyah metin ve OSP anti-oksidasyon işlemi
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Tip | Maksimum Boyut | Minimum Boyut |
|---|---|---|
| Hassas FPC | 240mm x 500mm (250mm x 500mm'ye kadar) | Kısıtlama yok |
| Rulo Malzeme Kartı | 240mm genişlik x 100 metre uzunluk | Özelleştirilebilir |
| Kart Tipi | Mevcut Kalınlık Seçenekleri |
|---|---|
| Hassas FPC Tek Paneller | 18µm (0.5oz) veya 35µm (1oz) |
| Hassas FPC Çift Katmanlı Kartlar | 12µm (0.33oz), 18µm (0.5oz) veya 35µm (1oz) |
| Standart FPC Tek Paneller | 18µm/25µm/35µm (1oz)/50µm |
| Standart FPC Çift Katmanlı Kartlar | 18-25µm, 25-25µm, 35-35µm veya 35-70µm |
Daha küçük boyutlar mümkün olsa da, kusur risklerini en aza indirmek ve optimum performansı sağlamak için hat genişliği ve aralığı için en az 3mil kullanılmasını öneririz.
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ00512 |
| Moq: | 500pcs |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Packed with strong Paper cases |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
Poliimid taban malzemeli esnek baskılı devre kartlarının (FPC) profesyonel üreticisi, çeşitli endüstriyel uygulamalar için kavisli plaka tasarımlarında uzmanlaşmıştır.
Model: HQ00512
Adı: Kavisli Plaka
Özellikler: Çift katmanlı kart, çift taraflı film kaplamalı, beyaz taban kartı, siyah metin ve OSP anti-oksidasyon işlemi
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Tip | Maksimum Boyut | Minimum Boyut |
|---|---|---|
| Hassas FPC | 240mm x 500mm (250mm x 500mm'ye kadar) | Kısıtlama yok |
| Rulo Malzeme Kartı | 240mm genişlik x 100 metre uzunluk | Özelleştirilebilir |
| Kart Tipi | Mevcut Kalınlık Seçenekleri |
|---|---|
| Hassas FPC Tek Paneller | 18µm (0.5oz) veya 35µm (1oz) |
| Hassas FPC Çift Katmanlı Kartlar | 12µm (0.33oz), 18µm (0.5oz) veya 35µm (1oz) |
| Standart FPC Tek Paneller | 18µm/25µm/35µm (1oz)/50µm |
| Standart FPC Çift Katmanlı Kartlar | 18-25µm, 25-25µm, 35-35µm veya 35-70µm |
Daha küçük boyutlar mümkün olsa da, kusur risklerini en aza indirmek ve optimum performansı sağlamak için hat genişliği ve aralığı için en az 3mil kullanılmasını öneririz.