|
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ010 |
| Moq: | 4800 adet |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Teslim Zamanı: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Bakır | 1 oz |
| CRI | 80 |
| Bakır kalınlığı | 2 oz |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Temel malzeme | Alüminyum tabanlı laminat |
| Uzunluk | 10m |
| Temel malzemeler | Bakır |
| Lehim maskesinin rengi | Sarı, Siyah, Beyaz |
| SMT ve DIP | Destek |
| En az çizgi genişliği/ çizgi aralığı | En az 3 mil. |
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ010 |
| Moq: | 4800 adet |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Packed with strong Paper cases |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Bakır | 1 oz |
| CRI | 80 |
| Bakır kalınlığı | 2 oz |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Temel malzeme | Alüminyum tabanlı laminat |
| Uzunluk | 10m |
| Temel malzemeler | Bakır |
| Lehim maskesinin rengi | Sarı, Siyah, Beyaz |
| SMT ve DIP | Destek |
| En az çizgi genişliği/ çizgi aralığı | En az 3 mil. |