|
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ30056 |
| Moq: | 10000m |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Teslim Zamanı: | 8-15 working days |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
| Malzeme | FR-4 |
| Min. İpek ekranı çizgi genişliği | 0.15mm |
| Pazarlama Yöntemi | Fabrika Doğrudan Satışı |
| Min Solder Mask Köprüsü | 0.08mm |
| SMT ve DIP | Destek |
| Temel malzeme | Alüminyum tabanlı laminat |
|
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ30056 |
| Moq: | 10000m |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Packed with strong Paper cases |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
| Malzeme | FR-4 |
| Min. İpek ekranı çizgi genişliği | 0.15mm |
| Pazarlama Yöntemi | Fabrika Doğrudan Satışı |
| Min Solder Mask Köprüsü | 0.08mm |
| SMT ve DIP | Destek |
| Temel malzeme | Alüminyum tabanlı laminat |