| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ054 |
| Moq: | 500 adet. |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Teslim Zamanı: | pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
| Katman Türü | Özellikler | Uygulamalar |
|---|---|---|
| Tek Katmanlı Kart | Basit yapı | Endüstriyel kontrol, elektronik aletler, basit devreler |
| Çift Taraflı Kart | İki kat bakır folyo, artırılmış delikler, iletken yollar | Cep telefonları, otomotiv aletleri, karmaşık ürünler |
| Renk | Özellikler | Uygulamalar |
|---|---|---|
| Sarı | Çoğu ürün için uygundur | Çeşitli kablo ürünleri |
| Siyah | Üst düzey, ışık emici | Arabalar, cep telefonları, LED ekranlar |
| Beyaz | Yansıma için ek beyaz kaplama | Aydınlatma armatürleri, LED ekranlar, tıbbi güzellik ürünleri |
| Kart Türü | Mevcut Kalınlık Seçenekleri |
|---|---|
| Hassas FPC Tek Panel | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Hassas FPC Çift Katmanlı Kart | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Normal FPC Tek Panel | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Normal FPC Çift Katmanlı Kart | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |
| Marka Adı: | HONGQI |
| Model Numarası: | HQ054 |
| Moq: | 500 adet. |
| fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Güçlü Kağıt kutularla paketlenmiştir |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,T/T |
| Katman Türü | Özellikler | Uygulamalar |
|---|---|---|
| Tek Katmanlı Kart | Basit yapı | Endüstriyel kontrol, elektronik aletler, basit devreler |
| Çift Taraflı Kart | İki kat bakır folyo, artırılmış delikler, iletken yollar | Cep telefonları, otomotiv aletleri, karmaşık ürünler |
| Renk | Özellikler | Uygulamalar |
|---|---|---|
| Sarı | Çoğu ürün için uygundur | Çeşitli kablo ürünleri |
| Siyah | Üst düzey, ışık emici | Arabalar, cep telefonları, LED ekranlar |
| Beyaz | Yansıma için ek beyaz kaplama | Aydınlatma armatürleri, LED ekranlar, tıbbi güzellik ürünleri |
| Kart Türü | Mevcut Kalınlık Seçenekleri |
|---|---|
| Hassas FPC Tek Panel | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Hassas FPC Çift Katmanlı Kart | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Normal FPC Tek Panel | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Normal FPC Çift Katmanlı Kart | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |